رویکرد راجینا در پروژه برندینگ برند توسکا

طراحی کمپین‌های دیجیتال / راه اندازی پیچ اینستاگرام / طراحی تیزرهای تبلیغاتی برای محصولات / موشن گرافیکس/ ساخت جینگل / ساخت موسیقی تبلیغاتی / عکاسی تبلیغاتی / تصویرسازی / تولید استاپ موشن

می‌توان گفت شهر تبریز برای اولین بار با پیتزا به سبک ایتالیایی و پک‌های کامل مرغ سوخاری توسط توسکا آشنایی یافت. کیفیت بسیار بالای خدمات، محیط بهداشتی و دل‌نشین رستوران همگی باعث تمایز و برتری این رستوران از سایر رستوران‌های سطح شهر تبریز شده است. روحیه کنترل‌گر و خلاق برند توسکا نه تنها باعث محبوبیت چندین ساله آن گردیده بلکه آن را به یکی از برترین برندهای حوزه فست فود تبدیل کرده است. آقای شهاب صفارو، صاحب برند توسکا، با عملکرد خوبی که طی سال‌ها در این حوزه داشته است عنوان رئیس اتحادیه اغذیه را کسب کرده است. برند توسکا همواره درحال نوآوری و ارائه خاص‌ترین محصولات برای خلق تجربه‌ای منحصر بفرد برای مشتریان است.

توسکا همواره رستورانی «متفاوت» بوده است. اما به منظور آگاهی تعداد بیشتری از مردم از کیفیت و خدمات برتر این برند، نیازمند پروموشن و ارتقا در فضای دیجیتال بود. راجینا کریتیو ورکس با طراحی کمپین‌های دیجیتال تاثیرگذار و منحصر بفرد، به نحو احسن گستره وسیعی از مردم را با کیفیت بالای خدمات برند توسکا آشنا ساخت. درنتیجه باعث ارتقای اعتبار برند و افزایش آگاهی نسبت به برند توسکا گردید.

Upload Image...
Upload Image...

بدون شک، حضور در شبکه‌های اجتماعی برای هر برند خواستار تمایز و پیشرفتی الزامیست. کارهای خلاق راجینا پس از طراحی تیزرهای تبلیغاتی و ساخت جینگل و نیز عکاسی تبلیغاتی برای محصولات توسکا، راه اندازی پیچ اینستاگرام این برند را نیز بر عهده گرفت. و با تولید محتوای اختصاصی برای پیچ اینستاگرام توسکا، نمودی با کیفیت از این برند در فضای مجازی خلق کرد. با نگاهی ساده به پیچ اینستاگرام توسکا می‌توانید تمامی غذاهای ارائه شده توسط توسکا را با جزئیات کامل مشاهده کرده و از سفارش خود اطمینان حاصل نمایید.

Upload Image...
Upload Image...
Upload Image...

برند توسکا به منظور یکپارچه سازی ارتباطات خود در تمامی رسانه‌ها، نیاز به داشتن هویت بصری ویژه همسو با شعار و ارزش‌هایش بود. بدین منظور، کارهای خلاق راجینا، با نظر گرفتن پرسونای مخاطب توسکا، ارزش‌ها و شخصیت کنترل‌گر این برند، تمامی نمودهای بصری این برند را طراحی کرد. عکاسی محصولات، تصویرسازی، موشن گرافی، استاپ موشن و موسیقی تبلیغاتی توسکا به حرفه‌ای‌ترین و منحصر بفردترین صورت رقم خورد.

تبریز، ائل‌گلی

۰۴۱۳۳۸۱۹۳۲۷

info@raggina.com

جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی

۰۲۱۲۸۴۲۵۹۱۹

info@raggina.com

.Fikir tepe, yıldırım sk

+90 549 569 6900

info@raggina.com

Rate this page