انقلابی تکنولوژیک در حوزه مواد غذایی

محصولات باکیفیت برند نوین در بهترین بسته‌بندی‌ها با جذاب‌ترین المان‌های بصری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. چنانجه به بسته‌بندی محصولات برند نوین توجه نمایید به خوبی متوجه کاراکتر صادق و خوش‌بین خواهید شد.

جزئیات کامل پروژه برند نوین

روشی فناورانه برای تصویب قانون لبخند

دکتر سینا قرطاسی همواره چشم‌انداز بلند مرتبه‌ای را در نظر داشته است و تمایل او به حضور در عرصه بین‌المللی باعث شده است که راجینا کریتیوورکس به عنوان مشاور برندنیگ او هم‌مسیر او قرار بگیرد. به همین دلیل، صفر تا صد برندینگ او توسط تیم برندینگ راجینا خلق و اجرا می‌گردد.

جزئیات کامل پروژه برند شخصی شان اسکویی

مصداق واقعی توسعه پر شتاب، محصول تحول نگرش

تیم خلاق و متخصص راجینا با درک کامل ارزش و پیام برند، تصمیمات استراتژیک برند را تعیین نمود. به عبارتی، برای هویت سازی و خلق تصویری مطلوب در اذهان مخاطبین، تمامی المان‌های اساسی برند، از بخش تصویرسازی و بسته بندی محصولات تا تدوین موسیقی برند بقال زاده، طراحی گردید.

جزئیات کامل پروژه لبنیات بقال زاده

جاودانگی زیبایی به سبک فنیکس

برند فنیکس از جمله برندهای رو به اوجی است که در کارهای خلاق راجینا متولد شده‌اند. با الهام از داستان‌های اساطیری و در نظر گرفتن هدف جان بخشیدن به فضای اطراف، نام فنیکس، توسط کارهای خلاق راجینا برای این برند انتخاب شد.

جزئیات کامل پروژه گروه فنیکس

رستورانی متفاوت به دنبال خلق تجربه‌ای متفاوت

توسکا همواره رستورانی «متفاوت» بوده است. اما به منظور آگاهی تعداد بیشتری از مردم از کیفیت و خدمات برتر این برند، نیازمند پروموشن و ارتقا در فضای دیجیتال بود. کارهای خلاق راجینا با طراحی کمپین‌های دیجیتال تاثیرگذار و منحصر بفرد، به نحو احسن گستره وسیعی از مردم را با کیفیت بالای خدمات برند توسکا آشنا ساخت.

جزئیات کامل پروژه رستوران توسکا

خوابی آرام برای زندگی کردن رویاها

برند یاتسام در ۱۰ سال گذشته با تولید تشک، باکس و سرتختی یکی از بهترین برندهای این حوزه در کشور ترکیه است.

جزئیات کامل پروژه برند بین‌المللی یاتسام

درخششی از شما، برازنده‌ی قامت شما

نوید درخشی، هنرمند اصیل کشور، خلق کننده بهترین لباس‌ها طبق استایل و شخصیت شماست. استفاده از متریال‌های درجه یک و اهمیت دادن به تعامل ماندگار و صمیمی با مخاطبان، او را به یکی از برترین شخصی‌دوزان کشور تبدیل کرده است.

جزئیات کامل پروژه برند درخشی

تصرف ۳۰ کشور در شش دهه توسط میوه‌ی نخل سبز

اگرچه شرکت بازرگانی نخل سبز صبحی سالها به دنبال خلق ارزش و توسعه محصولات خود بوده و هست، به دلیل تغییرات بازار، نیازمند ورود به فعالیت در فضای دیجیتال نیز بود.

جزئیات کامل پروژه شرکت نخل سبز صبحی
4.7/5 - (15 امتیاز)