رویکرد راجینا در پروژه برندینگ برند نوین

  • طراحی هویت بصری
  • طراحی بسته بندی
  • طراحی ملزومات اداری

باتوجه به اینکه صنایع تبدیلی تخم‌مرغ به‌عنوان بهترین راه‌حل برای ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، حذف نوسانات و کاهش ضایعات تولید شناخته می‌شود،‌ شرکت الوند پروتئین پارسیان (نوین) ترغیب شد تا در سال 1386 واحد فرآوری تخم‌مرغ در شهرک صنعتی خوارزمی را پایه گذاری کند. برند نوین به دلیل اینکه قصد بکارگیری فناوری‌های نوین و جدیدترین تکنولوژی‌هادر فرآیند تولید را داشت، تصمیم به انعقاد قرارداد با یکی از معتبرترین شرکت‌های اروپایی برای خرید ماشین‌آلات (تماماً اتوماتیک) گرفت. با بکارگیری دانش بروز و بهترین تجهیزات، در اواخر همان سال، برند نوین به تولید مایع پاستوریزه تخم‌مرغ جداسازی شده، برای تامین نیاز کارخانجات مصرف کننده مانند کیک، کلوچه، سس مایونز، سوسیس و کالباس و غیره، اقدام نمود. از جمله افتخارات بدست آمده در سال‌های اخیر توسط این شرکت می‌توان به انتخاب به‌عنوان واحدبرتر در استان تهران در سال 94 و کسب استانداردهای جهانی ISO 9001,ISO 22000 اشاره کرد.

برند نوین (شرکت الوند پروتئین پارسیان) به دلیل اینکه به رضایت مشتری و داشتن عملکرد حرفه‌ای اهمیت ویژه‌ای قائل بود، بایستی برای کسب این ارزش‌ها نمود بصری مناسب و باکیفیتی می‌داشت. کارهای خلاق راجینا با توجه به ژنتیک این برند و به منظور القای حس خوش بینی و صداقت به مشتریان این برند، هویت بصری برند نوین را طراحی کرد. در نتیجه این اقدام،‌ محصولات باکیفیت برند نوین در بهترین بسته‌بندی‌ها با جذاب‌ترین المان‌های بصری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. چنانجه به بسته‌بندی محصولات برند نوین توجه نمایید به خوبی متوجه کاراکتر صادق و خوش‌بین خواهید شد.

کارهای خلاق راجینا شخصیت حرفه‌ای و صادق برند نوین را نه تنها در بسته‌بندی محصولات بلکه به طور کلی در تمامی ملزومات اداری و متریال‌های ارتباطی این برند منعکس کرد. پس به منظور ارتقا اعتبار و آگاهی از برند نوین و نیز برای عملکرد مطلوب آن، کاتالوگی جامع و باکیفیتی برای برند نوین طراحی و آماده کرده است. به طور کلی، فضای فیزیکی شرکت الوند پروتئین پارسیان نمودی خاص و منحصر بفرد از خود این برند است.

تبریز، ائل‌گلی

۰۴۱۳۳۸۱۹۳۲۷

info@raggina.com

جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی

۰۲۱۲۸۴۲۵۹۱۹

info@raggina.com

.Fikir tepe, yıldırım sk

+90 549 569 6900

info@raggina.com

Rate this page