راجینا چه طور جایی‌است؟

داستان آغاز پرواز

تعامل، تمامیت، خلاقیت و شفافیت بهانه‌ی تولد راجینا بود. در تابستان سال ۱۳۹۴، الهام گرفتن از پرنده‌ای بهشتی، پایه و اساس هویت یک آژانس خلاق شد. پارادیسا راگیانا نماد ملی کشور گینه‌ی نو، به سبب زیبایی، طبیعت و گونه‌ی منحصربفردش انتخاب شده بود. اکنون راجینا تبدیل به مکانی برای هدایت کسب‌وکارها به تحقق بخشیدن به وعده‌ها، خلق ارزش و رسیدن به اهداف شده است. تمرکز بر استراتژی تمایز در ارائه خدمات، نام راجینا را در میان ۵ آژانس خلاق و کارا در بازار محلی قرار داده است. اما راجینا سیری ناپذیر است. مقصود قدرتمندتری باعث تولد راجینا شده است به همین منظور این روزها، راجینا کریتیو ورکس به دنبال تاسیس دفاتر مرکزی جدید در کشورهای دیگراست. ارائه خدمات به مشتریان بیش از ۳ کشور، تنها هدف کوچکی در آغاز عمر راجینا است.

نگاه به آینده

در ۱۸ ماه نخست فعالیت راجینا، افتخار اجرای بیش از ۲۰ پروژه برندینگ را کسب کردیم. بدست آوردن بازخوردهای پرمعنی و ارزشمند در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، سرآغاز فصل جدیدی برای راجینا بود. ما تمرکز به بازاریابی حوزه فست فود و رستوران را آغاز کرده و با بیش از ۵۰ پروژه در این حوزه دستاوردهای قابل توجهی کسب کردیم. اکنون راجینا مفتخر است که شاهپر بیش از ۲۰۰ برند در ۲۸ حوزه کسب و کاری مختلف شده است.

سال ۲۰۱۶

راجینا لانچ شده است

بیش از ۱۰۰

مگا پروژه

بیش از ۴۰

تنوع صنایع تجربه شده

“خلاقیت بدون استراتژی را هنر می‌نامند. خلاقیت با استراتژی را تبلیغات گویند.”

جف آی ریچاردز

دوستانی که باعث افتخار راجینا هستند

اعضای کنونی راجینا

ائلنور نقی‌نژاد
مشاور برند

ثمین خرم نژاد
کپی رایتر

ملیکا صبور مقدم
مدیر پروژه

صبا پور علی
گرافیک دیزاینر

مریم رزم خواه
تصویربردار و تدوین‌گر

پولاد هلال
آهنگساز ارشد برند

علی پیر متخصص سئو و گوگل ادز و Paid Marketing - Ali Pir

علی پیر
متخصص سئو و گوگل ادز و Paid marketing

اعضای سابق راجینا

سالار رسولی
هم‌بنیانگذار و مدیر مارکتینگ

از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸

پریناز ولی‌نژاد
گرافیک دیزاینر

از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶

عادل سلطانی
گرافیک دیزاینر ارشد

از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷

حنا حسن زاده
گرافیک دیزاینر

از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷

سام وحید
مدیر هنری

از سال ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۸

حسین علیزاده
گرافیک دیزاینر

از سال ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۸

سعید قصیری
محتوا نویس

از سال ۱۳۹۸ تا ۱۳۹۹

علی رحیمی
گرافیک دیزاینر

از سال ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰

پیش به سوی هم‌دلی و هم‌کاری

قلب راجینا به لطف تیم حرفه‌ایش می‌تپد. همواره اصلی‌ترین ویژگی تیم راجینا هم‌دلی و هم‌کاری مستمر است و مهم‌ترین چالش من حفظ این دو ویژه‌گی‌ست. برای منابع انسانی هر سازمانی این دو واژه به طور معجزه‌آسایی کافی‌ست. از روزی که راجینا را بنیان نهادیم تا به الآن به فکر ارتقای خودم و تیم راجینا هستم و هرگونه ارتقا را در هم‌دلی دیدم. ما بهترین خودمان خواهیم بود اگر هم‌دلی داشته باشیم. همیشه و همیشه تک تک افرادی که در راجینا حضور داشتند باعث افتخار من هستند. خیلی خوشحالم که راجینا در این جایگاه است و می‌خواهم که با تمام قدرت به مراتب بالاتر دست یابد. من و تیم ارزشمند راجینا باهم در کنار هم آماده‌ایم تا به مشتریان باارزش خود خدمات شگفت‌انگیزی ارائه دهیم.

سینا نویدی

بنیانگذار و راهبر

2/5 - (45 امتیاز)