درباره ما

ما راجینا هستیم

کارهای خلاق راجینا یک آژانس تبلیغاتی است که در زمینه طراحی راهکارهای لانچ و ارتقای ارزش برند فعالیت می‌کند. راجینا راه خود را بر مبنای دانش روز حوزه‌های برندینگ و مهندسی ارتباطات سازمانی برگزیده است. راجینا راه پرواز به سوی توسعه‌ی برندهای مستعد ایرانی را روشن می‌کند، باشد که مقدار دِینی هر چند ناچیز، بر خاکی که از آن برخاسته را بازگرداند.

راه رشد یک برند از یک‌پارچه‌گی ارزش‌های انتقالی آن به مخاطبین می‌گذرد. ارزش‌هایی هم‌سو با نیاز بازار که مخاطبین انتظار آن را می‌کشند. پایه و اساس برند راجینا بر سازمان‌دهی و شکل‌دهی ساختار پیام‌های ارسالی توسط صندوقچه برند به مخاطبین شکل گرفته است. پیغام‌های بصری، سمعی و دیگر حوزه‌های ارتباطی برندتان با راجینا یک‌پارچه می‌شود و شخصیت برندتان شکل می‌یابد.

راجینا کار خود را براساس سلایق و علایق کادر خود انجام نمی‌دهد، بلکه تلاش می‌ورزد که اصول علمی و عملی اثبات شده و تا حد امکان تجربه شده را در قالب طرح‌ و توصیه به مخاطب خویش ارائه کند. سود راجینا وابسته به بازفروشی خدماتش به مخاطبین راضی خویش است. پس بال به مقصود جلب رضایت مشتریان از طریق به حداکثر رساندن سود آنان می‌گشاید. ترکیبی بهینه از هنر و دانش روز، تلفیقی خلاقانه از زیبایی و کارایی؛ با محصول هم‌پروازی با راجینا آشنا شوید.

سال ۲۰۱۶

راجینا لانچ شده است

بیش از ۱۰

کسب‌وکار راه‌اندازی شده

بیش از ۵۰

مشتری وفادار

“خلاقیت بدون استراتژی را هنر می‌نامند. خلاقیت با استراتژی را تبلیغات گویند.”

جف آی ریچاردز

دوستانی که باعث افتخار راجینا هستند

ائلنور نقی‌نژاد
هم‌بنیانگذار و راهبر مارکتینگ

از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۵

سالار رسولی
هم‌بنیانگذار و مدیر مارکتینگ

از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸

علی رحیمی
گرافیک دیزاینر ارشد

از سال ۱۳۹۸ تا کنون

سعید قصیری
مدیر ارشد محتوا

از سال ۱۳۹۸ تا کنون

فائزه شهرتی
گرافیک دیزاینر

از سال ۱۳۹۹ تا کنون

سام وحید
مدیر هنری

از سال ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۸

عادل سلطانی
مدیر هنری

از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷

حنا حسن‌زاده
گرافیک دیزاینر

از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷

حسین علیزاده
گرافیک دیزاینر

از سال ۱۳۹۸ تا ۱۳۹۸

مهم این نیست که بهترین و بزرگ‌ترین و بی‌نهایت ترین‌ها رو برای خودتون انتخاب کنید. این‌که در این دنیای بسیار بی‌رحم دوستانی داشته باشید که شما رو دوست داشته باشن، کافیه. همواره این هدف اصلی منه. در هر حال راجینا رو بنیان نهادیم که کارهای متفاوت و خلاق انجام بدیم. تا این لحظه من فکر می‌کنم که به لطف دوستان، راجینا خلاقه و کارهای متفاوتی رو ازش دیدیم. راجینا مثل یک بچه بود که الان داره بزرگ میشه و من خیلی دوستش دارم. این رو می‌دونم که راجینا بدون تیم فوق‌العاده‌ش نمی‌تونست تا این حد بزرگ بشه و رو به جلو حرکت کنه. بسیار ممنونم که من رو قبول کردید تا در خدمت شما باشم.

سینا نویدی

بنیانگذار و مدیر عامل