راجینا، شاهپر برند شما

راجینا کریتیو ورکس، محل تبدیل رویاها به واقعیت، محل عملی سازی تئوری‌ها و تولد کارایی ارتباطات برند شماست.

داستان آغاز پرواز

تعامل، تمامیت، خلاقیت و شفافیت بهانه‌ی تولد راجینا بود. در تابستان سال ۱۳۹۴، الهام گرفتن از پرنده‌ای بهشتی، پایه و اساس هویت یک آژانس خلاق شد. این پرنده پارادیسا راگیانا به سبب زیبایی، طبیعت و گونه‌ی منحصربفردش انتخاب شده بود. اکنون راجینا تبدیل به مکانی برای هدایت کسب‌وکارها به تحقق بخشیدن به وعده‌ها، خلق ارزش و رسیدن به اهداف شده است. تمرکز بر استراتژی تمایز در ارائه خدمات، نام راجینا را در میان ۵ آژانس خلاق و کارا در بازار محلی قرار داده است. اما راجینا سیری ناپذیر است. مقصود قدرتمندتری باعث تولد راجینا شده است به همین منظور این روزها، راجینا کریتیو ورکس به دنبال تاسیس دفاتر مرکزی جدید در کشورهای دیگراست. ارائه خدمات به مشتریان بیش از ۳ کشور، تنها هدف کوچکی در آغاز عمر راجینا است.

نگاه به آینده

در ۱۸ ماه نخست فعالیت راجینا، افتخار اجرای بیش از ۲۰ پروژه برندینگ را کسب کردیم. بدست آوردن بازخوردهای پرمعنی و ارزشمند در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، سرآغاز فصل جدیدی برای راجینا بود. ما تمرکز به بازاریابی حوزه فست فود و رستوران را آغاز کرده و با بیش از ۵۰ پروژه در این حوزه دستاوردهای قابل توجهی کسب کردیم. اکنون راجینا مفتخر است که شاهپر بیش از ۲۰۰ برند در ۲۸ حوزه کسب و کاری مختلف شده است.

تیم راجینا

سینا نویدی

راهبر راجینا

سینا نویدی متخصص شناخت و تشخیص بزنگاه‌های بهبود برند است. او برای خلق ارزش و سود مالی برای دیگران ارزش بسیار زیادی قائل است. وظیفه‌ی انطباق ایده‌ها و راهبری ارتباطات راجینا کریتیو ورکس بر عهده‌ی سینا است. او هدف‌های بزرگ راجینا را می‌بیند و ترسیم می‌کند. سینا هم‌بنیان‌گذار راجینا و راهبر مارکتینگ به مدت هجده ماه از تابستان ۱۳۹۴ تا پایان سال ۱۳۹۶ بود. از زمانی که در آغاز سال ۱۳۹۷، سکان هدایت راجینا کریتیوورکس به سینا سپرده شد، تا به امروز رشد بی سابقه‌ای در مسیر راجینا تجربه شده است.. رشد بیش از هزار درصدی جامعه‌ی مشتریان در مدت کمتر از سه سال، از نشانه‌های تخصص و شناخت عمیق بازار وی است.

ائل‌نور نقی‌نژاد

استراتژیست

ائلنور در عشق به یادگیری و آموزش، خلاصه می شود و همین پویایی او در بروز کردن اطلاعاتش و اشتیاق به ترویج آن، تیم راجینا را آگاه تر و متمایز کرده است. او به توسعه فردی و بهبود برندشخصی اعضای تیم، تمرکز دارد و علاوه بر تعریف استراتژی های سازمانی، در راستای افزایش آگاهی وبهبودبرندشخصی اعضا نیز در تلاش است. ائلنور نقی نژاد، به عنوان استراتژیست برندراجینا، سالهاست که برای راهبرد هرچه بهتر امور،‌راجینا را مشتاقانه و جدی، همراهی میکند.

ثمین خرم‌نژاد

کپی رایتر

ثمین یکی از خلاق‌ترین همکاران راجینا کریتیو ورکس است. دقت و مسئولیت‌پذیری او در فضای کاری راجینا، در هر لحظه، مشهود است. شخصیت برند، یکپارچگی، تازگی و بی بدیل بودن محتواهای برندینگ و مارکتینگ، برای ثمین اهمیت زیادی دارد. ثمین خرم‌نژاد، کپی‌رایتر قهار، از پاییز ۱۴۰۰ فعالیت خود را به عنوان جزوی از راجینا کریتیو ورکس، آغاز کرده است. وظیفه‌ی او حفاظت از ادبیات و لحن برند در منابع ارتباطی است. کمپین نویسی، مقاله نویسی، کپشن نویسی و طراحی متون تبلیغاتی، از محل‌های تاثیرگذاری ثمین در پورتفولیوی راجینا کریتیو ورکس است.

مریم رزم‌خواه

تصویربردار و تدوین‌گر

اشتیاق فراوان مریم به یادگیری،‌ او را درحرفه اش خلاق تر کرده و جدیت مداوم او در کار،‌ وی را به نماد‌ مسئولیت‌پذیری تبدیل کرده‌است‌‌. درک واضح مریم از فوریت‌ها و اولویت‌ها در روندپروژه‌ها منجربه کاهش حداکثری تاخیر در کارها شده است. مریم رزم خواه،‌ از بهار۱۴۰۱ فعالیت خود را در راجینا‌ کریتیو ‌ورکس آغاز کرد. کار اصلی مریم، تصویربرداری، عکس برداری، تدوین گری و متحرک سازی هست. نگاه خلاقانه و همسو با استانداردهای راجینا، در ثبت لحظات و چیدمان سوژه‌های مختلف در یک قاب،‌ از او تکیه‌گاهی مطمئن در پیشبرد پروژه‌ها ساخته است.

امیر انوریان

کارشناس موفقیت مشتری

امیرانوریان، ایده پرداز و خلاق است. نگاه و تحلیل های متفاوتش نسبت به مسائل باعث می شود که بتواند ارتباط جالب و سازنده ای بین مشتریان و راجینا برقرار کند. درک صحیح نیاز مشتری و تلاش برای تحقق هرچه خلاقانه تر و متفاوت تر آن، به پیشبرد پشتیبانی مشتریان قوت می بخشد. امیر، از تابستان۱۴۰۱ به تیم راجینا کریتیو ورکس پیوست و مسئولیت پشتیبانی مشتریان، تحلیل رقبا، گزارش فعالیت ها و استراتژی تبلیغات را به عهده دارد.

پیش به سوی هم‌دلی و هم‌کاری

قلب راجینا به لطف تیم حرفه‌ایش می‌تپد. همواره اصلی‌ترین ویژگی تیم راجینا هم‌دلی و هم‌کاری مستمر است و مهم‌ترین چالش من حفظ این دو ویژه‌گی‌ست. برای منابع انسانی هر سازمانی این دو واژه به طور معجزه‌آسایی کافی‌ست. از روزی که راجینا را بنیان نهادیم تا به الآن به فکر ارتقای خودم و تیم راجینا هستم و هرگونه ارتقا را در هم‌دلی دیدم. ما بهترین خودمان خواهیم بود اگر هم‌دلی داشته باشیم. همیشه و همیشه تک تک افرادی که در راجینا حضور داشتند باعث افتخار من هستند. خیلی خوشحالم که راجینا در این جایگاه است و می‌خواهم که با تمام قدرت به مراتب بالاتر دست یابد. من و تیم ارزشمند راجینا باهم در کنار هم آماده‌ایم تا به مشتریان باارزش خود خدمات شگفت‌انگیزی ارائه دهیم.

سینا نویدی

بنیانگذار و راهبر Raggina CreativeWorks

برای یک جلسه‌ی عالی آماده‌اید؟

راجینا به دنبال حداکثر سازی ظرفیت برند شما و ماندگار ساختن جایگاه برند شما در ذهن مخاطبین با تدوین استراتژی‌های هوشمندانه و خلاقانه است.

تماس با راجینا
2/5 - (45 امتیاز)